Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Гравітаційна морфоскульптура

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Андрій Андрійович (контакти виконавця)

  • Географія
  • Курсова
  • 2012
  • 38 сторінок
  • 150.00 грн.

Зміст

Вступ
Розділ 1. Обвальний процес та його значення у формуванні рельєфу
1.1. Роль обвалів у рельєфоутворенні
1.2. Рельєфоутворююче значення каменепадів
Розділ 2. Осипний процес та його роль у рельєфоутворенні
Розділ 3. Рельєфоутворююче значення зсувів
3.1. Особливості будови зсувів
3.2. Класифікація зсувів
3.3. Інженерно-геологічне вивчення зсувів та заходи боротьби з ними
Висновки
Список використаних джерел
Додатки

Висновок

Проведене дослідження дозволяє зробити наступні висновки.

1. Обвали та каменепади відбуваються внаслідок ослаблення цілісності (зв'язності) порід у результаті вивітрювання, діяльності поверхневих і підземних вод, землетрусів, сильних злив, неправильного проведення земляних робіт при будівництві споруд тощо.

2. Найчастіше обвали та каменепади трапляються на крутих схилах гір, берегах морів і річок. У результаті значних обвалів та частих каменепадів виникають такі форми рельєфу, як лінійно витягнуті або площинні куруми (кам’яні ріки і кам’яні моря).

3. Найважливішими умовами для утворення осипів є крутий нахил земної поверхні, велика кількість скельних виходів корінних порід, сухий або морозний клімат з інтенсивним накопиченням продуктів вивітрювання у вигляді щебеню. Осипи дуже характерні для високогірної зони, де продукти вивітрювання не закріплюються рослинністю. У зоні акумуляції, біля підніжжя схилу або на його некрутих ділянках виникають окремі конуси осипання, що розростаються потім в більш широкі осипні шлейфи.

4. Зсуви найчастіше виникають на берегах річок і водойм, на гірських схилах. Вони характерні для схилів із крутизною 20° і більше в будь-яку пору року. Основна причина зсувів - надлишкове насичення глиняних порід підземними водами. До інших причин виникнення зсувів належать: ослаблення порід унаслідок вивітрювання, перезволоження ґрунту опадами, непродумана господарська діяльність людини. Зсуви виникають також під час землетрусів і вивержень вулканів. У результаті зсувів можуть перекриватися русла річок, дороги, відбувається зміна ландшафту.

У результаті руху зсуву виникають специфічні форми рельєфу. При зсувах утворюється певний комплекс форм рельєфу: зсувний цирк, обмежений стінкою зриву зсуву (зсувним виступом) та зсувний блок, звернений у бік річки, моря або озера за напрямом руху зсуву. Поверхня відриву зсуву має сферичну форму, що часто близька до кола.

5. Зсувні явища в нашій державі є одним з найпоширеніших (після площинного змиву) видів схилових процесів. Крім гірських районів Карпат і Криму, зсуви поширені на окремих ділянках крутосхилів річкових долин (особливо на правому березі Дніпра від Києва до Черкас, лівобережжі Росі, у долинах Ворскли, Псла, Сули, Сіверського Дінцята цілого ряду інших річок).

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи