Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Cуспільно-географічні аспекти розвитку сфери послуг у Чернігівькій області

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем натуська (контакти виконавця)

  • Географія
  • Курсова
  • 2014
  • 49 сторінок
  • 150.00 грн.

Зміст

Вступ
Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження територіальних аспектів сфери послуг
1.1. Географія обслуговування як галузь суспільної географії
1.2. Класифікація послуг і обслуговування
1.3. Показники рівня розвитку сфери послуг
Розділ 2. Анліз розвитку сфери послуг у чернігівській області
2.1 Житлово-комунальне обслуговування
2.2. Освітні послуги
2.3. Медичне обслуговування населення
2.4. Транспортне обслуговування та зв’язок
2.5. Готельно-ресторанне, торгівельне та побутове обслуговування
2.6. Соціально-культурне обслуговування
Висновки
Література
Додаток

Висновок

У чисельних стратегіях і програмах соціально-економічного розвитку України домінує техногенний підхід. Основні зусилля спрямовуються на підтримання передусім високоіндустріалізованого технологічного укладу. Такий напрям не сприяє подоланню широкого спектру явищ кризового характеру, обумовлених нераціональним використанням ресурсів, орієнтацією винятково на поточне споживання. У цьому контексті сфері послуг відводяться важливі функції щодо забезпечення постіндустріальних трансформацій економіки та формування належних умов життєдіяльності населення.

Серед стратегічних пріоритетів розвитку сфери послуг в Україні слід назвати такі: інтеграція сервісної діяльності з матеріальним виробництвом, його софтизація; виконання ролі «точок» економічного зростання територій країни, у тому числі з використанням кластерного підходу, що узгоджується з принципом поляризованого розвитку державної регіональної політики; підвищення якості та доступності соціальних послуг, тим самим поліпшення якості життя населення; формування нової світоглядної ідеології в суспільстві на засадах концепції сталого розвитку.

Аналіз соціально-географічних аспектів розвитку рику послуг Чернігівської області ми здійснили, виходячи з наступної класифікації:

1) житлово-комунальне обслуговування (забезпечення населення житлом, забезпечення житлової площі водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, ванними (душовими) кімнатами, гарячим водопостачанням, газифікація житла); 2) побутове обслуговування населення (прокат весільного вбрання та одягу для урочистих подій, предметів культурно-побутового, спортивного призначення та господарського вжитку, ремонт взуття та одягу, годинників та ювелірних товарів, виробів із шкіри і інших матеріалів, апаратури, побутової техніки, електротоварів та товарів особистого вжитку, автомобілів та мотоциклів, житла та інших споруд); 3) освітні послуги (послуги дошкільних, загальноосвітніх, позанавчальних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів); 4) медичне обслуговування населення (медичні послуги з профілактики захворювань, медична практика та діагностика); 5) транспортне обслуговування та зв’язок (послуги пошти та телеграфу, телефонного зв’язку, електронної пошти та Інтернету, комп’ютерні послуги, радіо і телебаченняперевезення пасажирів і вантажів); 6) готельно-ресторанне та торгівельне обслуговування (послуги роздрібної торгівлі, громадського харчування, готельні послуги); 7) соціально-культурне обслуговування (послуги мержі культурно-просвітницьких установ).

Сьогодні можна стверджувати, що ринок послуг Чернігівської області динамічно розвивається. Однак послуги розвиваються не рівномірно, як за видами економічної діяльності, так і за районами регіону.

Надзвичайно важливою для області є проблема налагодження такого фінансово-економічного механізму сфери послуг, який би на основі впровадження в реальну практику принципів прозорості, відповідальності, результативності сприяв суттєвому підвищенню рівня економічної ефективності та досягненню соціальної справедливості у сфері послуг.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи