Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Негласні слідчі дії, їх види і загальні процесуальні вимоги щодо їх провадження

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Ольга Дейнеко (контакти виконавця)

  • Право
  • Реферат
  • 2014
  • 29 сторінок
  • 130.00 грн.

Зміст

Вступ
1. Поняття негласних слідчих (розшукових) дій
2. Види негласних слідчих дій
3. Загальні процесуальні вимоги щодо провадження негласних слідчих (розшукових) дій
Висновки
Список використаних джерел

Висновок

Безперечним досягненням нового КПК України є прийняття усталених стандартів роботи правоохоронних органів країн розвинутої демократії, серед яких США, Великобританія, ФРН, де досудове розслідування злочинів здійснюється із використанням гласних і негласних методів роботи. Згідно з нормами нового КПК України досудове розслідування у кримінальних справах також здійснюватиметься гласними і негласними методами.

Нині використання таємних способів збору доказів для кримінальної справи є досить обмеженим. Процедура здобуття та легалізації негласних слідчих (розшукових) дій є складним етапом. Тому вони використовуються в дуже обмеженій категорії злочинів. Із набранням законної сили нового КПК України таємне збирання доказів максимально спроститься, а також максимально спроститься процедура використання таких доказів при доказуванні та зникнуть останні перестороги з боку суду щодо довіри таким доказам, що, у свою чергу, призведе до якнайширшого використання таємних слідчих (розшукових) дій у дуже широкій категорії справ.

Новий КПК України в цілому та глава 21 – «Негласні слідчі (розшукові) дії» звісно не є досконалими та, безперечно, зміни з доповненнями ще будуть вноситися під час правозастосовчої діяльності, однак зі набранням ним законної сили певною мірою буде врегульовано порядок застосування негласних слідчих дій, що створить обставини, завдяки яким кількість випадків зловживання такими діями органами досудового розслідування значно зменшиться і, в свою чергу, забезпечить дотримання законності при обмеженні конституційних прав людини.

Проте поряд із позитивами новий КПК України, у тому числі у частині проведення негласних слідчих (розшукових) дій, потребує певного доопрацювання, узгодження з відповідними правовими інститутами вітчизняного законодавства, практикою Європейського суду з прав людини з метою забезпечення захисту прав та свобод особи.

Потрібні ці зміни чи ні покаже практика, але, можна констатувати, що набрання новим КПК України законної сили є значним кроком на шляху до європейської інтеграції України, демократизації суспільства, впровадження та практичної реалізації принципу верховенства права, захисту основних прав і свобод громадян.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи