Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Адміністративне судочинство в Україні

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Лена Ткач (контакти виконавця)

  • Право
  • Курсова
  • 2009
  • 28 сторінок
  • 100.00 грн.

Зміст

Вступ
І. Загальний огляд джерел за темою курсової роботи
ІІ. Поняття та види адміністративних судів
ІІІ. Види проваджень в адміністративному судочинстві
ІV. Судові рішення
Висновки
Список літератури

Висновок

Підводячи підсумки вищевикладеному на підставі аналізу, систематизації та узагальнення чинного законодавства, наукової і навчальної літератури є можливим зазначити наступні висновки:

Адміністративна юстиція як один з найважливіших інститутів правової держави це ефективний засіб контролю діяльності органів державного управління.

Власне специфіка такої діяльності, яка має підзаконний характер зумовлює необхідність контролю з боку незалежних органів, щоб захистити права та законні інтереси фізичних та юридичних осіб від неправомірних дій (бездіяльності) та рішень органів виконавчої влади і забезпечити законність у сфері публічного управління.

Як показує світовий досвід, адміністративна юстиція є найефективнішим, найоптимальнішим способом захисту суб’єктивних публічних прав.

Сучасне адміністративне судочинство стає, у певному розумінні, важливою формою захисту публічних прав та свобод людини і громадянина, а також законних інтересів публічних осіб.

Законодавець з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства відкрив шлях становленню нового процесуального судочинства у сфері судового контролю за публічним управлінням, втілюючи в життя пріоритет конституційних гарантій захисту прав і свобод людини і громадянина.

Адміністративним судом є суд загальної юрисдикції, до компетенції якого КАС України відносить розгляд і вирішення адміністративних справ. Мережа та кількісний склад адміністративних видів визначає Указ Президента України від 16 листопада 2004 року.

В адміністративному судочинстві виділяють такі види проваджень: підготовче, апеляційне, касаційне провадження, провадження за винятковими обставинами та за нововиявленими обставинами.

Судове рішення яким суд вирішує спір викладається у формі постанови.

Винесенням ухвали не вирішується адміністративний спір по суті. Ухвали ухвалюються тільки у випадку вирішенні поточних питань, що виникають під час процесуального руху адміністративного позову чи адміністративної справи.

В Україні на сьогодні існує очевидна потреба невідкладного доопрацювання концептуальних положень та основних інститутів Кодексу адміністративного судочинства України із метою утвердження в його змісті сучасних європейських цінностей і наближення національної системи адміністративної юстиції до стандартів, що нині панують у демократичних країнах світу.

Водночас очевидним є й те, що ці проблеми не стануть суттєвою перешкодою до запровадження повноцінного адміністративного судочинства, яке дасть змогу суттєво посилити захист осіб від адміністративних органів та підвищити відповідальність останніх за свою діяльність.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи