Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Роль шкільної географії у розвитку особистості учнів.

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Лілія (контакти виконавця)

  • Географія
  • Реферат
  • 2009
  • 15 сторінок
  • договірна

Зміст

1. Мета і завдання шкільної географії
2. Сучасні педагогічні технології на уроках географії
3. Формування творчої особистості на уроках географії та підтримка пізнавального інтересу учнів

Висновок

Процес формування пізнавального інтересу до географії відбувається під впливом багатьох факторів. Вирішальними є такі: зміст предмету і методи навчання; діяльність учня. На перший погляд зміст предмету важко вважати вирішальним фактором, але він реалізується через методи навчання та діяльність учнів на уроці. Об’єктивно необхідним є розумове поєднання методів навчання (словесних, практичних, наочних); необхідним є врахування конкретної ситуації: зміст навчального матеріалу і рівня підготовки класу, рівня педагогічної майстерності вчителя, наявності необхідних засобів навчання, емоційно-психологічної атмосфери конкретного класу, його стосунків з учителем. Лише застосування методів, заздалегідь обміркована різноманітність прийомів і форм навчання в межах теми й курсу в цілому, а потім і під час планування наступних курсів мають вирішальний вплив на формування пізнавальних інтересів. Розвиток пізнавальної активності учнів значною мірою сприяють зміст навчального предмету – географія та процес навчання.

Навчання – підґрунтя розвитку пізнавального інтересу учнів.

До стимулів, що посилюють пізнавальний інтерес до змісту навчання, належить: новизна навчального матеріалу; історичний підхід до змісту знань;

відповідність сучасним досягненням науки; практична значущість.

До стимулів, пов’язаних з організацією пізнавальної діяльності, належать: різноманітність форм самостійності роботи учнів; опанування учнями нових способів пізнавальної діяльності; проблемність у навчанні; елементи дослідження (різні творчі та практичні роботи).

Пізнавальний інтерес і, внаслідок його творча активність школярів самі собою не виникають. Вони формуються та створюються змістом навчального матеріалу; методами та прийомами навчання, особистістю вчителя та під впливом внутрішніх потреб, бажанням навчатися. Важливо здійснити оптимальний вибір методів навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи