Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Фізико-географічні зони рівнинної частини України

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Лілія (контакти виконавця)

  • Географія
  • Реферат
  • 2008
  • 12 сторінок
  • договірна

Зміст

1. Географічна зональність
2. Зона змішаних лісів
3. Лісостепова зона
4. Степова зона

Висновок

Географічна зональність – одна з основних закономірностей просторової диференціації географічної оболонки, що проявляється в зміні характеру, динаміки, властивостей природних комплексів (фізико-географічних поясів і зон) та їхніх компонентів зі зміною географічної широти. Причиною георафічної зональності є сфероїдальність Землі та її положенння відносно Сонця, що зумовлює зміну кута падіння сонячних променів на земну поверхню та інтенсивності сонячної радіації, яка зменшується від низьких широт до високих. Із зональним розподілом сонячної енергії і тепла пов’язана зональність клімату, поверхневого стоку, геохім., грунтоутворюючих й ерозійних процесів, рослинного покриву і його продуктивності, тваринного світу та географічних ландшафтів в цілому. Великий вплив на географічну зональність має розподіл материків і океанів, характер рельєфу. Розрізняють горизонтальну (зміна зон за широтою) та вертикальну (висотна поясність) географічну зональність. Горизонтальна зональність на суходолі найкраще виявлена на великих рівнинах і, зокрема, на Східно-Європейській рівнині. На Україні вона проявляється у послідовній зміні з півночі на південь мішаних лісів зони, лісостепової зони і степової зони. Висотна поясність властива гірським країнам (у тому числі Кримським горам і Українським Карпатам), де характер природних комплексів і процесів залежить від абсолютної висоти, експозиції схилів та простягання хребтів відносно преважаючих повітряних мас.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи