Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Київ, Дипломатичні відносини, №1372

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Вячеслав (контакти виконавця)

  • Дипломатія
  • 2005
  • 25 сторінок
  • договірна

Зміст

Вступ
1. Нова ситуація в світі і дипломатія
2. Вплив інформаційних технологій на систему безпеки та
організаційну побудову МЗС
3. Дипломатичні відносини України на сучасному етапі
Висновки
Література

Висновок

На сучасному етапі міністерство перебуває у стані перманентного пристосування до нових реалій та завдань, які ставляться перед ним. Як і дипломатичні служби інших країн світу, воно намагається виробити найоптимальніші підходи в кадровій політиці, організаційній побудові. Персонал міністерства навчається «на ходу», в процесі виконання нових завдань, які ставляться перед ним, або, точніше, сиплються безперервним потоком. Якщо врахувати, в наскільки складних умовах відбувалося становлення дипломатичної служби незалежної України, то її прогрес є вражаючим, але якщо оцінити тривалий шлях, який ще залишається пройти, аби почати працювати з ефективністю, сумірною з роботою західних дипслужб, то ейфорійний настрій сам собою змінюється на робочий.

Дипломатична служба за своєю природою особливо вразлива до будь-яких нових відкриттів чи технічних винаходів. Варто згадати, як прискорився темп роботи дипломата в XIX ст. після того, як атрибутом повсякдення стали залізниці, що надало дипломатам можливість мобільно пересуватися між державами та по країні перебування.

Інформаційна революція спонукає міністерства закордонних справ цілої низки країн Заходу шукати нові підходи у сфері захисту інформації. Поширюється визнання того, що міркування безпеки не повинні надто обмежувати використання інформаційних систем, оскільки в них міститься значний потенціал для підвищення ефективності діяльності МЗС. Дозволимо собі стверджувати, що в Україні ці нові підходи поки не прищепилися і старе прагнення максимально уникнути будь-яких ризиків психологічно превалює.

На користь рестриктивних підходів, більшою мірою характерних для часів «холодної війни», ніж для сучасної епохи інформаційної революції, працює і стереотипне уявлення, що інформація, з якою має справу МЗС, здебільшого цілком таємна. Про те, що це навряд чи відповідає дійсності, говорять вищенаведені цифри щодо реальної кількості документів, які заслуговують грифів таємності, у користуванні дипломатичної служби США.

Протягом останніх років комп'ютеризація становила одне з пріоритетних питань, які перебували під особистим контролем міністра. Переломним став 2000 рік, коли міністерство відкрило власну сторінку в Інтернеті. 27 березня в МЗС відбулася презентація веб-сайту міністерства, створеного в рамках трирічного спільного з Програмою розвитку ООН (ПРООН) проекту «Зміцнення потенціалу МЗС України».

Створення спільної мережі міністерства та закордонних місій за західними зразками є ще питанням майбутнього.

Проте головним споживачем кадрів, які випускаються Дипакадемією, є Міністерство закордонних справ України. На навчання до цього престижного навчального закладу приймаються за державним замовленням або індивідуальними контрактами українські громадяни віком до 40 років із вищою освітою. За державним замовленням приймаються співробітники МЗС України зі стажем роботи не менше одного року та службовці інших органів державного управління, які за своєю посадою займаються питаннями зовнішніх зносин України і мають не менше трьох років стажу. Прийом слухачів до Дипломатичної академії здійснюється за конкурсом. Вступники складають три вступні іспити: з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України, української мови (диктант) та іноземної мови. Після закінчення Академії, складання державного іспиту та захисту магістерської роботи слухачі здобувають кваліфікацію магістра зовнішньої політики.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи