Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Протокольні вимоги до ділового візиту

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Лена (контакти виконавця)

  • Дипломатія
  • Реферат
  • 2008
  • 15 сторінок
  • 50.00 грн.

Зміст

Вступ
1. Ділові візити та їх класифікація
2. Протокольні вимоги до ділового візиту
Висновки
Список використаної літератури

Висновок

Візит іноземного державного діяча – це завжди подія в зовнішньополітичному житті держави. Це маса документів, складні переговори, це усунення перешкод на шляху нормального розвитку взаємовідносин тощо. І служба державного протоколу докладає максимум зусиль для того, щоб загальна атмосфера візиту сприяла підвищенню інтересу до країни, поглибленню міждержавних зв\'язків, зміцненню позитивного іміджу країни на міжнародній арені. Організація таких візитів (особливо державних і офіційних) являє собою тривалий і складний процес.

У наш час є актуальним надання кожному візиту ділового, прагматичного характеру. З іншого боку, вітчизняна служба державного протоколу намагається зробити так, щоб кожна зарубіжна поїздка української делегації, кожний візит до нас іноземних гостей мали свою родзинку. А для цього необхідно постійно відшуковувати нові форми, вносити різноманітність в програми перебування, кожного разу дивитись на ті ж самі заходи різними очима. Все залежить від того, які політичні цілі переслідує та чи інша зустріч, які надії на неї покладаються.

У Положенні про Державний Протокол і Церемоніал України чітко розписано процес прийняття рішення щодо прийому іноземної делегації, узгодження часу проведення і тривалості візиту. Про формат, категорію, терміни майбутнього візиту сторони домовляються попередньо по дипломатичних каналах.

Програми візитів включають протокольні заходи, які даються на честь високого гостя. Державний обід від імені Президента України на честь глави іноземної держави проводиться, як правило, у Червоній залі Маріїнського палацу. На державний обід запрошуються від української сторони офіційні особи, які беруть участь у переговорах та бесідах згідно із програмою візиту або в церемонії зустрічі глави іноземної держави. Список запрошених від української сторони на державний обід затверджується Главою Секретаріату Президента України за погодженням з Президентом України. Розміщення запрошених на державний обід за столами здійснюється відповідно до усталеної протокольної практики. На початку державного обіду передбачається обмін промовами (тостами), письмовий переклад яких, у разі потреби, до початку обіду розкладається на столах. Наприкінці державного обіду в Білій залі Марийського палацу влаштовується концерт майстрів мистецтв України.

За домовленістю сторін глава іноземної держави може влаштувати у відповідь протокольний захід від свого імені. Такий захід може не влаштовуватися, оскільки вважається, що під час візиту у відповідь президента приймаючої країни до країни гостя буде даний прийом на його честь.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи