Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Наступність роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Богдан (контакти виконавця)

  • Педагогіка
  • Курсова
  • 2007
  • 47 сторінок
  • договірна

Зміст

Вступ
Розділ І. Теоретичний аналіз питання наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти
1.1. Проблема забезпечення наступності в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в психолого-педагогічній літературі
1.2. Теоретичні основи навчання рідної мови та грамоти
1.3. Порівняльний аналіз програмних завдань з розвитку мовлення в 1 класі школи та старшій групі ДНЗ
1.4. Шляхи забезпечення наступності роботи дошкільного навчального закладу і школи з рідної мови
1.5. Форми забезпечення наступності роботи ДНЗ і школи з навчання грамоти
Розділ ІІ. Дослідження проблеми наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення та навчання грамоти
2.1. Тема, мета, завдання дослідження
2.2. Процедура проведення дослідження
2.3. Аналіз результатів дослідження
Висновки
Список використаних джерел
Додатки

Висновок

Теоретичний аналіз проблеми та отримані результати дослідної роботи дозволили зробити такі висновки:

1. В сучасних умовах у зв’язку з актуальністю питань, пов’язаних з реалізацією ідей неперервної освіти, впровадженням нової освітньої парадигми, переходом до навчання дітей з шестирічного віку, завдання виявлення теоретичних та технологічних засад забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками загальної освіти є теоретично і практично важливим. З’ясовано, що стан реалізації принципу наступності в навчанні дошкільників і молодших школярів не відповідає новому соціальному замовленню на рівень освіченості і вихованості дітей.

2. В практиці масової освіти панує функціональний підхід до розв’язання завдань наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти, який реалізується двома шляхами. Перший – ґрунтується на тактиці форсування темпів дитячого розвитку і полягає у прямому припасуванні соціально-педагогічних завдань дошкільної освіти до вимог школи. Другий – передбачає подальший розвиток в початковій школі тих елементарних знань, умінь та навичок, з якими дитина приходить до школи. Встановлено, що реалізація принципу наступності на засадах функціонального підходу викликає серйозні негативні наслідки і призводить до недооцінки самоцінності дошкільного та молодшого шкільного віку –-найважливіших періодів розвитку особистості.

3. Проблему наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти можна розв’язати лише за умов реалізації єдиної лінії загального розвитку дитини на етапах дошкільного та шкільного дитинства.

4. Здійснення наступності наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти являє собою цілісний процес, який умовно поділяється на три етапи: перший етап - формування готовності дошкільників до навчання в школі, другий етап - адаптація першокласників до шкільних умов, третій етап – розвиток учнів початкової школи на основі надбань дошкільного дитинства та із застосуванням дошкільних технологій.

5. Доцільне здійснення наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти на засадах педоцентризму. Сучасною педагогічною наукою педоцентричний підхід до розв’язання завдань дошкільної та початкової освіти розглядається як конкретна методологія їх реформування, тому що створює передумови для цілісного розвитку особистості дитини.

6. Важливим є доцільність взаємодії педагогів дошкільних закладів і вчителів початкових класів щодо здійснення наступності за трьома напрямами: інформаційно-просвітницьким, методичним і практичним. Інформаційно-просвітницький аспект, або аспект педагогічної освіти, передбачає ознайомлення педагогів дошкільної та початкової ланок загальної освіти з явищем наступності, його специфікою як педагогічного феномену, завданнями здійснення наступності в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, шляхами її реалізації. Практичний аспект співробітництва між дошкільними закладами та початковою школою виражається, з одного боку, у попередньому знайомстві вчителів зі своїми майбутніми учнями, а з іншого у кураторстві вихователем своїх колишніх вихованців – першокласників. Методичний аспект передбачає ознайомлення освітян зі змістом, методами та формами навчально-виховної роботи в дошкільних закладах та початковій школі.

7. Встановлено доцільність розроблених індивідуальних, колективних та нетрадиційних форм методичної роботи у підвищенні рівня компетентності педагогів у вирішенні проблеми наступності ігрових форм навчальної діяльності дошкільників і учнів забезпечення наступності роботи дошкільного навчального закладу та школи з розвитку мовлення і навчання грамоти, рад та об’єднань педагогів дошкільної і шкільної ланок освіти; взаємовідвідування уроків та занять; проведення теоретичних, науково-методичних та практичних семінарів з вирішення досліджуваної проблеми; здійснення самоосвіти педагогів та ін.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи