Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Захист прокурором прав учасників судового розгляду кримінальних справ

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Михайло (контакти виконавця)

  • Право
  • Дипломна
  • 2011
  • 115 сторінок
  • 140.00 грн.

Зміст

Вступ
РОЗДІЛ І. Правові основи участі прокурора в судовому розгляді кримінальних справ
РОЗДІЛ ІІ. Теоретико-правові проблеми захисту прокурором прав учасників судового розгляду в кримінальних справах:
2.1. Загальна характеристика основних форм захисту прокурором прав учасників судового розгляду кримінальних справ
2.2. Захист прав учасників судового розгляду кримінальних справ в процесі підтримання прокурором державного обвинувачення
2.3. Представництво прокурором прав учасників судового розгляду кримінальних справ та пред’явлення чи підтримання пред’явленого цивільного позову в кримінальній справі
РОЗДІЛ ІІІ. Шляхи вдосконалення захисту прокурором прав учасників судового розгляду кримінальних справ
Висновки
Додаток
Список використаної літератури
Анотація

Висновок

Завершуючи свою роботу, можна сказати, що завдання, поставлені в межах цього дослідження, виконані. Підсумовуючи розглянуте, роблю такі узагальнюючі висновки:

1. Правовими основами участі прокурора в судовому розгляді кримінальних справ є Конституція України, Закон України «Про прокуратуру», Кримінально-процесуальний кодекс України, а також накази Генерального прокурора України. Слід підкреслити, що при пред’явленні прокурором цивільного позову в кримінальній справі, він повинен користуватися положеннями Цивільного процесуального кодексу України в питаннях, що не врегульовані КПК України.

Діяльність прокурора в судовому засіданні буде законною лише в тому випадку, коли вона буде повністю відповідати приписам, названих вище, законодавчих актів.

2. Належний судовий розгляд кримінальної справи, а також захист прав, інтересів його учасників неможливий без здійснення належного прокурорського нагляду за органами дізнання та досудового слідства. Саме здійснення прокуратурою нагляду і є важливим засобом захисту прав і свобод людини, інтересів держави під час здійснення кримінального провадження. Саме такий вид діяльності прокуратури спрямований на забезпечення законності всіх суб’єктів кримінального провадження на всіх його стадіях, дозволяє виявляти та усувати порушення норм кримінального та кримінально-процесуального права.

Надзвичайно важливим такий нагляд є на стадії досудового розслідування тому, що саме на цій стадії визначається характер і обсяг обвинувачення, правова оцінка злочину, що в свою чергу, зумовлює вид і розмір покарання, встановлюється коло доказів, в межах яких, як правило, проводиться судовий розгляд.

Правильно організоване досудове розслідування, а також здійснюваний прокурорський нагляд за виконанням законів являють собою одну з істотних гарантій швидкого та повного розкриття злочину, його всебічного, повного, об’єктивного розслідування, а в кінцевому результаті – винесення судом законного, обґрунтованого, справедливого вироку.

Прокурор зобов’язаний слідкувати за тим, щоб на всіх етапах досудового розслідування всім його учасникам роз’яснювались їх права і надавалась можливість для їх реалізації...

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи