Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Режимні моменти у різновікових групах ДНЗ

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Андрій Андрійович (контакти виконавця)

  • Педагогіка
  • Реферат
  • 2012
  • 14 сторінок
  • 25.00 грн.

Зміст

Вступ
1. Специфіка організації виховного процесу у різновікових групах
2. Режим дня та його особливості на різних етапах дошкільного дитинства
3. Організація режиму дня у різновікових групах
Висновок
Список використаних джерел

Висновок

Таким чином, правильно побудований режим припускає оптимальне співвідношення періодів діяльності і сну протягом доби, доцільне чергування різних видів діяльності і відпочинку: 1) певну тривалість занять, праці і раціональне поєднання їх з відпочинком; 2) регулярне харчування; 3) повноцінний сон; 4) достатнє перебування на повітрі.

Значення режиму в тому, що він сприяє нормальному функціонуванню внутрішніх органів і фізіологічних систем організму, забезпечує урівноважений, бадьорий стан дитини, оберігає нервову систему від перевтоми, створює сприятливі умови для своєчасного розвитку, формує здатність адаптуватися до нових умов, стійкість до дії негативних чинників.

Діти, які звикли до встановленого розпорядку дня, відповідному їх віку, як правило, відрізняються дисциплінованістю, умінням трудитися, товариськістю, урівноваженою поведінкою, вони активні, рідко страждають відсутністю апетиту. Все це і є показником здоров'я і правильного розвитку дитини.

Раціональний режим сприяє зміцненню здоров'я і надає позитивну виховну дію на дитину. Режими дня для дітей різного віку повинні забезпечити: тривалість діяльності, що відповідає межі функціональної працездатності нервової системи; певну кількість часу сну на добу для повноцінного відпочинку; послідовність і чергування прийому їжі, сну і діяльності з урахуванням можливостей організму дитини. Для дітей дошкільного віку (3-7 років) рекомендується режим дня, при якому максимальна тривалість безперервної діяльності досягає 5,5-6 год.; загальна тривалість добового сну складає 12,5-12 год., з яких 2-2,5 год. відводиться денному сну; харчування здійснюється 4 рази на день з інтервалами 3,5-4,5 год. Проте, крім тимчасових показників, для правильної реалізації режиму велике значення має і якісний рівень проведення кожного з його процесів. Якщо виконання режиму зводиться лише до дотримання інтервалів між його окремими процесами, а керівництво діяльністю дітей з боку педагога не здійснюється, оздоровча і виховна роль режиму буде значно понижена.

У дитячих установах, де режим дня виконується відповідно до гігієнічних вимог, і всі види діяльності проводяться на високому педагогічному рівні, показники працездатності і розвитку дітей високі. Якщо ж окремі режимні процеси, в першу чергу такі, як прогулянка, заняття, сон проводяться недостатньо якісно, у вихованців до кінця дня виникає стомленість, емоційний спад, що, кінець кінцем, несприятливо впливає на їх здоров'я і розвиток.

Раціональний режим дня, який постійно виконується в дитячому садку і вдома, має велике значення для правильного розвитку дитини. Критеріями оцінки режиму, його відповідності віковим можливостям і потребам дитячого організму будуть стан здоров'я і рівень розумового і фізичного розвитку дошкільника, характер його поведінки, спілкування з однолітками і дорослими, емоційний стан. Дитина, яка живе в умовах, де режим дня відповідає всім вимогам (передбачає достатнє перебування на повітрі, повноцінне харчування, сприятливий рівень рухової активності, включає різноманітні види навантажень, достатній сон), як правило, відрізняється своєчасним розвитком, рідко хворіє, добре адаптується до нових умов, змін режиму. Така дитина не страждає відсутністю апетиту, швидко засинає, спокійне і глибоко спить. Поведінка її характеризується врівноваженістю, вона уміє самостійно грати, бере участь в сумісних з іншими дітьми іграх.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи