Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Місце КНР у світовій економіці

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Оксана (контакти виконавця)

  • Географія
  • Курсова
  • 2011
  • 40 сторінок
  • 80.00 грн.

Зміст

Вступ
Розділ і. Загальна характеристика кнр
1.1. Місце у світі та географічне положення КНР
1.2. Населення КНР
Розділ іі. Характерні риси економіки кнр
2.1. Основні напрямки економічної політики КНР
2.2. Напрямки розвитку китайської економіки
2.3. Загальні риси економіки КНР
2.4. Характеристика господарства КНР
2.4.1. Особливості промислового розвитку
2.4.2. Розвиток сільського господарства
Розділ ііі. Кнр у світогосподарських зв’язках
3.1. Роль вільних економічних зон в економіці Китаю
3.2. Зовнішня торгівля та імпорт капіталу
Висновки
Список використаної літератури
Додатки

Висновок

Світова економіка – складна, рухлива система, що знаходиться в постійній зміні. Особливо великі зміни відбулися за останню чверть століття.

Китайська Народна Республіка (КНР) – третя за розмірами території держава світу. Її площа перевищує 9,6 млн. кв. м. Китай ділиться на 26 провінцій та три міста центрального підпорядкування – Пекін, Шанхай, Тяньцзінь.

Китайська Народна Республіка – потужна аграрно-індустріальна країна. Розвиваються традиційні галузі промисловості – текстильна, вугільна, чорна металургія, фосфорно-фаянсове виробництво, також створені нові галузі – нафтопереробна, газова, хімічна, авіаційна, космічна, електронна, машинобудування, приладобудування. Китай займає провідні позиції в світі з видобутку вугілля, цементу, виробництва мінеральних добрив, сталі, електроенергії. Розвинені сучасні види транспорту. Довжина (2006, тис. км) залізниць 72,9, автошляхів 1157. Головні морські порти: Шанхай, Тяньцзінь з Сіньганом, Далянь, Гуанчжоу з Хуанпу, Чжаньцзян, Ціньхуандао, Ціндао. В країні діють бл. 500 внутрішніх і 60 міжнародних авіаліній.

Країни, що розвиваються в останні кілька років перетворилися на справжній локомотив світової економіки: якщо світове виробництво товарів і послуг в цілому зросло у 2008 р. на 5,1 %, то країни, що розвиваються разом з посткомуністичними збільшили сукупний ВВП в тому ж році на 6,6 %.

Феноменом останніх років стало стрімке збільшення обсягу прямих іноземних інвестицій з країн, що розвиваються, які направляються як у розвинені, так і в інші країни, що розвиваються. Так, за даними Світового банку, він зріс з 16 млрд. дол в 2006 р. до приблизно 40 млрд. дол в 2008 р. і демонструє тенденцію до подальшого прискорення. Такі великі вкладення, як купівля підприємств по випуску комп'ютерів американської «Ай-Бі-Ем» або можливе придбання знаменитої англійської автомобільної фірми "МГ Ровер» свідчать про особливу зарубіжну активність китайських інвесторів.

Успіхи економічного розвитку Китаю виражаються у зростанні обсягів промислового виробництва та занятті провідних позицій у світі з виробництва багатьох видів продукції. Китай є світовим лідером у виробництві вугілля, сталі, цементу, зерна, м'яса, бавовни, знаходиться на провідних світових позиціях з видобутку нафти, виробництва електроенергії.

У цілому, зовнішня політика Китаю все більш явно орієнтується на всесвітнє політичне, ідеологічне, економічне сприяння створенню сприятливих умов для мирного піднесення Китаю і нейтралізації негативної реакції за кордоном на цей процес.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи