Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Загальна характеристика Волинської області

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем alex (контакти виконавця)

  • Географія
  • Реферат
  • 2007
  • 42 сторінки
  • 75.00 грн.

Зміст

Введення
Загальна характеристика Волинської області
Природно-кліматичні умови та ресурси
Населення
Статистичні показники розвитку області
Продуктивні сили Волинської області
Промисловість
Сільське господарство
Транспорт
Проблеми розвитку Волинської області та шляхи їх подолання
Висновок
Список використаної літератури

Висновок

Перспективи розвитку регіону лежать у трьох площинах: аграрний сектор, місцеве самоврядування і транскордонна співпраця.

Подальше реформування аграрного сектора, розвиток цілісних господарських комплексів на базі сьогоднішніх агроформувань, становлення та професіоналізація консалтингових структур у цій сфері сприятимуть зростанню ваги цієї галузі в економіці Волині загалом та ефективній економічній спеціалізації регіону.

Складно однозначно оцінити наразі користь або шкоду для регіону вступу Польщі до Європейського Союзу. Швидше за все, частина польського бізнесу під впливом конкуренції та посилення регуляторних чинників буде прагнути до відходу на Схід, тобто на Волинь у тому числі, що сприятиме зростанню обсягів польських інвестицій. Але так само матимуть місце й негативні впливи експортних обмежень, посилення прикордонного та митного контролю, що вплине на зв’язки регіонального бізнесу з польськими партнерами.

Загалом стан справ у переважній більшості сфер регіонального життя залежатиме значною мірою від місцевої влади: зміна поколінь у кадровому складі адміністрацій та органів місцевого самоврядування, повноцінне становлення ринкових механізмів у регуляторній сфері, політична переорієнтація домінуючих еліт стануть базовими чинниками розвитку регіону.

Порівняно з іншими областями Волинь, що перебуває в зоні ризикованого землеробства, має свої територіальні особливості розміщення продуктивних сил та розвитку галузевої структури економіки, яка в основному орієнтована на привізні сировину та матеріали.

Протягом останніх шести років, за даними управління економіки облдержадміністрації, промисловість області постійно нарощує обсяги виробництва. Темпи приросту становили в 1997 році 1,4%, у 2001 році - 21,3%, у 2002 році - 11,9%.

Нині виробництвом промислової продукції займається 153 підприємства. Вагоме місце в галузевій структурі належить обробній промисловості (86,6%).

Робота соціально-орієнтованих галузей забезпечує розвиток внутрішнього ринку, який за І квартал 2003 року поповнився 148 новими видами продукції. Особливо високою якістю відзначаються товари продовольчої групи, багатьом з яких було присвоєно торгову марку ("Торчин-продукт", "Комо", "Пуп-сік", "Ладомир", "Тещин продукт", "Віват", "Руна", "Макарелла", "Роси"). У загальнообласному обсязі продукції товари народного споживання охоплюють 54,6%.

До провідних підприємств області належать "Електротермометрія" з м. Луцька, яке спеціалізується на виробництві приладів для контактної термометрії, лічильників витрат холодної та гарячої води, тепла та ін., завод "Оснастка" з м. Нововолинська, який виготовляє верстати для виробництва двигунів і вузли для вітротурбін, "Ковельсільмаш", що випускає круглоланкові ланцюги, машини й устаткування для сільського господарства, "Ківерціспецлісмаш", котре виготовляє деревообробні верстати для первинної переробки деревини, Луцький автомобільний завод, де ведеться складання автомобілів марки ВАЗ.

Найбільшим підприємством машинобудівної галузі є ВАТ "Луцький підшипниковий завод", 60% продукції якого експортується в понад 25 країн світу. В хімічній промисловості варто виділити відкриті акціонерні товариства "Луцькпластмас", що випускає полімерні вироби господарського вжитку й працює над освоєнням випуску імпортозамінюючих фотополімерних пластин для поліграфічної промисловості, та "Полімер", яке спеціалізується на виготовленні гумотехнічних виробів.

Провідні підприємства легкої промисловості регіону - відкриті акціонерні товариства "Луцький шовковий комбінат "Волтекс", "Луцьке виробничо-торгове швейне підприємство "Волинь", "Луга".

Серед підприємств харчової промисловості виділяються ВАТ "Волиньхолдинг", продукція якого відома під маркою "Торчин-продукт", виробничо-комерційна фірма "Луцьккондитер", продукти якої завдяки своїм смаковим якостям витісняють із споживчого ринку аналогічні вироби іноземних та провідних українських виробників, ВАТ "Павлівський пивзавод", де вперше в Україні освоєно випуск мінеральної води "Йоданка павлівська", що компенсує нестачу йоду в організмі людини, Луцький спиртогорілчаний комбінат, ВАТ "Ковельмолоко", ВАТ "Рожищенський сирзавод", ТОВ "Торговий дім "Любарт".

Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 491 сільськогосподарське підприємство, 590 фермерських господарств та 269 тис. особистих господарств громадян.

За 2002 рік промисловими підприємствами області виготовлено продукції в діючих цінах на суму 1,4 млрд. грн. (порівняно з 2001 роком її обсяг зріс на 11,9%). Зростання обсягів виробництва задекларовано в переважній більшості галузей. У загально обласному обсязі найбільш вагомою продовжує залишатися частка харчової промисловості та переробки сільськогосподарської продукції (58,9%).

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи