Хочете продавати роботи?
Зареєструйтесь і заходьте:


Я все забув!

1

На сайті розміщені оголошення про продаж робіт. Рефератів для скачування тут нема!

2

Тут можна купити реферати в авторів без посередників та без переплат!

3

Замовляючи роботу, пишіть відгук в книзі замовлень виконавця. Ваш відгук буде доступним кожному!

4

Кожен виконавець на замовлення отримує персональну сторінку та приймає участь в рейтингу авторів.

5

Ми не беремо % та комісійних від продажу ваших рефератів і не розміщуємо ваших робіт на сайті.

Пишуть на замовлення

Статті

Адміністративно-правовий статус судді

Оголошення про продаж даної роботи розміщене виконавцем Елена (контакти виконавця)

  • Право
  • Курсова
  • 2012
  • 38 сторінок
  • договірна

Зміст

Вступ
1. Нормативно-правове регулювання статусу судді в Україні
2. Адміністративно-правовий статус суддів адміністративних судів
3. Адміністративно-правові аспекти Закону України „Про судоустрій і статус суддів"
Висновки
Список використаної літератури

Висновок

Отже, у курсовій роботі на підставі опрацювання теоретичних засад адміністративної юстиції й судочинства, а також нового Закону України «Про судоустрій і статус суддів» визначені особливості статусу суддів адміністративних судів в Україні.

Таким чином, після вивчення сутності адміністративно-правового статусу суддів адміністративних судів України ми дійшли таких висновків.

Загальні аспекти статусу професійних суддів в Україні визначені Законом «Про судоустрій і статус суддів». Так, суддею є громадянин України, який відповідно до Конституції України призначений чи обраний суддею, займає штатну суддівську посаду в одному з судів України і здійснює правосуддя на професійній основі. Судді в Україні мають єдиний статус незалежно від місця суду в системі судів загальної юрисдикції чи адміністративної посади, яку суддя обіймає в суді. *

Суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання. Суддя здійснює правосуддя на основі Конституції і законів України, керуючись при цьому принципом верховенства права. Втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя забороняється і тягне за собою відповідальність, установлену законом.

Суддя не може бути без згоди Верховної Ради України затриманий чи заарештований до винесення судом обвинувального вироку. Прояв неповаги до суду чи судді з боку осіб, які є учасниками процесу або присутні в судовому засіданні, також тягне за собою відповідальність, установлену законом.

Адміністративно-правовий статус судді адміністративного суду – це законодавчо визначена роль судді, уповноваженого законом на провадження всіх процесуальних дій в межах одного судового процесу. Як загальне правило встановлено, що розгляд і вирішення всіх адміністративних справ у суді першої інстанції здійснюється одноособово суддею, який діє від імені суду і головує у судовому засіданні (ст. 23 КАС). Виняток з цього правила встановлений частинами 1,2,5 ст. 24 КАС.

Перегляд судових рішень в адміністративних справах завжди здійснюється колегіальним складом суду: в апеляційній інстанції - адміністративні справи розглядаються колегією суддів у складі трьох суддів; у касаційній інстанції - адміністративні справи розглядаються колегією у складі не менше п'яти суддів; у Верховному Суді України - адміністративні справи розглядаються колегіально.

Для гарантування неупередженого розгляду і вирішення справи в адміністративному судочинстві передбачено інститут відводу (самовідводу) суддів. Підстави для відводу судді чітко визначені процесуальним законом.

Так, не може брати участі в розгляді адміністративної справи суддя, який брав участь у розгляді цієї адміністративної справи або пов'язаної з нею справи як представник, секретар судового засідання, свідок, експерт, спеціаліст; перекладач. Аналогічні норми діють і в разі якщо такий суддя прямо чи опосередковано, заінтересований в результаті розгляду справи або він є близьким родичем сторони або інших осіб, які беруть участь у справі.

Підставою для відводу судді можуть бути й інші обставини, які викликають сумнів у неупередженості судді.

Адміністративно-правовий статус складу суддів характеризується його незмінністю протягом розгляду і вирішення адміністративної справи в суді однієї інстанції. Таким чином, під час усього судового розгляду адміністративної справи склад суду залишається незмінним. Якщо до розгляду справи залучено нового суддю, то судовий розгляд адміністративної справи починається спочатку. Важливим є положення щодо нормативної заборони участі судді в розгляді адміністративної справи в разі, якщо такий суддя брав участь у вирішенні цієї самої справи в суді будь-якої іншої інстанції.

Для того, щоб замовити дану роботу (або уточнити її вартість, ВУЗ та ін.), сконтактуйтеся із виконавцем або заповніть форму для замовлення.

Всі роботи на даному сайті продаються їх авторами без посередників.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за якість робіт, достовірність оголошення, порядність продавців і не має додаткових контактів виконавця, окрім викладених вище.

Форма для замовлення цієї роботи

  • Заповніть всі поля та зачекайте 5 секунд, доки кнопка «Надіслати» стане активною.

Пошук за фрагментом заголовка та змісту роботи